Copyright 2019 - Custom text here

26 października organizujemy młodzieżowego Hubertusa. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie jeździeckie szkoły. Zapewniamy moc wrażeń, program wydarzeń obfitujący w liczne konkurencje i konkursy z nagrodami, a także tradycyjny bieg zakończony pogonią za lisem.

Udział wezmą w nich ci uczniowie, którzy najlepiej wypadną podczas wymagającej części konkursowej, opartej na wymyślnym torze przeszkód, który trzeba będzie pokonać na kucu. Zwycięzcy będą mieli przywilej pogoni zawodniczki ze Szkoły Zawód Jeździec, która z lisią kitą przypiętą do ramienia będzie robić wszystko, by nie dać się złapać. Uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe floots. Popołudniem zapraszamy uczestników na ognisko – to wtedy wręczymy liczne nagrody i puchary i ugościmy wszystkich popisowymi daniami z naszej kuchni.

By planowane wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, uczestnicy konkursów proszeni są o udział w strojach inspirowanych „Baśniami 1001 nocy”, np. Ali Babą. Podczas gonitwy obowiązują tradycyjne stroje: białe bryczesy, marynarka (ewentualnie klasowa kurtka) oraz wysokie buty.

Hubertus to coś więcej niż tylko dobra zabawa i emocje. To przede wszystkim znakomita okazja do zdobycia doświadczenia przez młodych jeźdźców oraz poznanie smaku rywalizacji z rówieśnikami.

Uczestnikom zapewniamy możliwość skorzystania z naszego konia. Zapisy przyjmujemy do 24 października pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nad bezpiecznym przebiegiem młodzieżowego Hubertusa czuwać będzie doświadczona kadra instruktorów i trenerów Szkoły Zawód Jeździec. Impreza odbędzie się w ośrodku jeździeckim Folwark Toporzysko (Toporzysko 454, www.folwarktoporzysko.pl)