Copyright 2018 - Custom text here

Nasze uczennice wystartowały w organizowanym co roku w Mszanie Górnej "Pucharze Gór". Młode zawodniczki pokazały, że nauka w pierwszej polskiej szkole jeździeckiej nie poszła w las. Osiągnęły znakomity wynik, którego im gratulujemy. Veronika Dubinina (Zawód Jeździec) na Atmie zajęła 1. miejsce w klasie L2-RK. Angelika Pilch (Zawód Jeździec) na Huraganie zajęła 3 miejsce w klasie L2-RK.

Zdjęcia z zawodów obejrzycie tutaj.

Przez blisko przez trzy tygodnie, od 1 do 20 czerwca uczestniczyliśmy w kursie asystenta sędziego. Pozostałymi uczestnikami była młodzież z innych szkół średnich, w tym m.in. ze Szkoły Hodowli Koni z Nawojowej. Kurs odbył się w Folwark Toporzysko.

By jeszcze bardziej zachęcić Was do nauki w naszej szkole i zdobycia zawodu technik jeździectwa, przygotowaliśmy filmowy zwiastun zapowiadający, co możemy Wam zaoferować. Oglądniecie go tutaj.

Technikum Technik Jeździectwa trafiło na prestiżowe łamy branżowego pisma "Hodowca i Jeździec". W najnowszym numerze ukazał się obszerny artykuł o naszej szkole. Równie ciekawy tekst pt. "Młodzi zmienią rynek jeździecki" (tak tak, to o naszych uczniach) można przeczytać na portalu internetowym. Wystarczy kliknąć tutaj. 

Zaczynamy nabór na kierunek Technik Jeździectwa. Jeśli tylko myślisz o tym, aby pracować z końmi sportowymi, wyścigowymi, rekreacyjnymi czy terapeutycznymi - jesteśmy najlepszym w Polsce miejscem, by pomóc zrealizować Ci Twoje marzenia. Dowiedz się, jak wziąć udział w rekrutacji.